W stulecie odzyskania suwerenności przez Polskę 1918-2018

Kategoria: Aktualności

niepodl 40„Droga do niepodległości. W stulecie odzyskania suwerenności przez Polskę 1918-2018”

   Pod takim tytułem w dniu 9 listopada 2018 r. została zorganizowana w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość zgromadziła całą społeczność szkolną oraz grono pedagogiczne.
   Program akademii obejmował partie recytowane oraz śpiewane. Całość wzbogacała tematyczna scenografia oraz prezentacja multimedialna.
   Główny ciężar przygotowania uroczystości spoczął na barkach uczniów szkoły, nad którymi opiekę roztoczyli nauczyciele – Katarzyna Gabrych i Mariola Budkiewicz. W przedstawieniu wzięli także udział członkowie Związku Strzeleckiego „Strzelec”, nad którymi pieczę sprawował Grzegorz Piłat.

Zobacz galerię zdjęć z uroczystości