perspektywyTechnicy mechanicy z ZSLiT najlepsi w kraju.

     Zespół Szkół Licealnych i Technicznych po raz kolejny znalazł się w prestiżowym zestawieniu najlepszych techników w kraju PERSPEKTYWY 2016. Ranking ten wymienia wyróżniające się w Polsce szkoły ponadgimnazjalne, grupując je w kilku kategoriach.
     Największy sukces odnotowaliśmy w kategorii Ogólnopolski ranking zawodów, w którym technicy mechanicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w całym kraju zajmując 1 miejsce. Ten rewelacyjny wynik jest efektem wytężonej pracy uczniów i przede wszystkim nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy bardzo dobrze przygotowali przyszłych techników mechaników do egzaminów zawodowych. Należy  podkreślić, że, nauczyciele tego zawodu, panowie mgr inż. Dariusz Kotlenga i mgr inż. Grzegorz Schreiber to też absolwenci naszego technikum mechanicznego.
    ZSLiT również jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna z powiatu tucholskiego znalazła się wśród najlepszych  w Polsce szkół w kategorii Ranking egzaminów zawodowych zajmując 115 pozycję.

 


 

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć

 Zarządzenie nr 2 2017/2018 w sprawie: ustalenia dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w roku szkolnym 2017/2018.

zobacz plik.pdf

 

Oferta zajęć zwiększających szanse edukacyjne uczniów 2015-16

   Poniższy plik zawiera wyszczególnienie dodatkowych zajęć zwiększających szanse edukacyjne uczniów ZSLiT prowadzonych przez nauczycieli ZSLiT:

Oferta zajęć zwiększających szanse edukacyjne uczniów 2015-16