perspektywyTechnicy mechanicy z ZSLiT najlepsi w kraju.

     Zespół Szkół Licealnych i Technicznych po raz kolejny znalazł się w prestiżowym zestawieniu najlepszych techników w kraju PERSPEKTYWY 2016. Ranking ten wymienia wyróżniające się w Polsce szkoły ponadgimnazjalne, grupując je w kilku kategoriach.
     Największy sukces odnotowaliśmy w kategorii Ogólnopolski ranking zawodów, w którym technicy mechanicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w całym kraju zajmując 1 miejsce. Ten rewelacyjny wynik jest efektem wytężonej pracy uczniów i przede wszystkim nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy bardzo dobrze przygotowali przyszłych techników mechaników do egzaminów zawodowych. Należy  podkreślić, że, nauczyciele tego zawodu, panowie mgr inż. Dariusz Kotlenga i mgr inż. Grzegorz Schreiber to też absolwenci naszego technikum mechanicznego.
    ZSLiT również jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna z powiatu tucholskiego znalazła się wśród najlepszych  w Polsce szkół w kategorii Ranking egzaminów zawodowych zajmując 115 pozycję.

 


 

 

Klasa III TI

Podręczniki do TECHNIKUM INFORMATYCZNEGO


 

1) Składka na Radę Rodziców dla technikum w roku 2018/19 wynosi 30zł (płatne do końca roku szkolnego).

2) Ubezpieczenie za cały rok 2018/19 wynosi 22zł płatne do 20 września 2018.

3) Zaczyna działać dziennik elektroniczny, uczniowie uzyskają dostep do niego w piątek (7.09), rodzice (opiekunowie) po dostarczeniu swojego adresu e-mail (może to być na wrześniowej wywiadówce).

 

 WAŻNE DATY (WYDARZENIA)

Zebranie rodziców klasy IIITI odbędzie się w dniu 18 września (wtorek) o godz.16.00 w sali nr 7 (instytut). Na zebraniu rodzice otrzymają dostęp do dziennika elektronicznego (potrzebny będzie adres e-mail). Zapraszam.

 

 


PRZEDMIOTY i NAUCZYCIELE (klasa III)

NOWY PLAN OD 1.10.2018

 

 plan3ti