perspektywyTechnicy mechanicy z ZSLiT najlepsi w kraju.

     Zespół Szkół Licealnych i Technicznych po raz kolejny znalazł się w prestiżowym zestawieniu najlepszych techników w kraju PERSPEKTYWY 2016. Ranking ten wymienia wyróżniające się w Polsce szkoły ponadgimnazjalne, grupując je w kilku kategoriach.
     Największy sukces odnotowaliśmy w kategorii Ogólnopolski ranking zawodów, w którym technicy mechanicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w całym kraju zajmując 1 miejsce. Ten rewelacyjny wynik jest efektem wytężonej pracy uczniów i przede wszystkim nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy bardzo dobrze przygotowali przyszłych techników mechaników do egzaminów zawodowych. Należy  podkreślić, że, nauczyciele tego zawodu, panowie mgr inż. Dariusz Kotlenga i mgr inż. Grzegorz Schreiber to też absolwenci naszego technikum mechanicznego.
    ZSLiT również jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna z powiatu tucholskiego znalazła się wśród najlepszych  w Polsce szkół w kategorii Ranking egzaminów zawodowych zajmując 115 pozycję.

 


 

 

Klasa IV TI

Informacje dla rodziców uczniów klasy IV TI

1) Składka na Radę Rodziców dla technikum w roku 2019/20 wynosi 30zł (płatne do końca roku szkolnego). Ze względu na dofinansowanie studniówki proszę o wpłaty do końca grudnia.

2) Skladka ubezpieczenia za cały rok 2019/20 wynosi 25zł - trzeba zapłacić we wrześniu.

3) Harmonogram roku szkolnego zostanie przedstawiony wkrótce.

 

 WAŻNE DATY (WYDARZENIA)

   Najbliższe zebranie rodziców klasy IV TI odbędzie się 19 września 2019r. o godz. 16.00 w sali 7 (instytut). Zebranie zostanie poprzedzone wspólnym spotkaniem rodziców klas maturalnych w sprawie studniówki. Zapraszam.