perspektywyTechnicy mechanicy z ZSLiT najlepsi w kraju.

     Zespół Szkół Licealnych i Technicznych po raz kolejny znalazł się w prestiżowym zestawieniu najlepszych techników w kraju PERSPEKTYWY 2016. Ranking ten wymienia wyróżniające się w Polsce szkoły ponadgimnazjalne, grupując je w kilku kategoriach.
     Największy sukces odnotowaliśmy w kategorii Ogólnopolski ranking zawodów, w którym technicy mechanicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w całym kraju zajmując 1 miejsce. Ten rewelacyjny wynik jest efektem wytężonej pracy uczniów i przede wszystkim nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy bardzo dobrze przygotowali przyszłych techników mechaników do egzaminów zawodowych. Należy  podkreślić, że, nauczyciele tego zawodu, panowie mgr inż. Dariusz Kotlenga i mgr inż. Grzegorz Schreiber to też absolwenci naszego technikum mechanicznego.
    ZSLiT również jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna z powiatu tucholskiego znalazła się wśród najlepszych  w Polsce szkół w kategorii Ranking egzaminów zawodowych zajmując 115 pozycję.

 


 

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

pilnoz

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU TUCHOLSKIEGO

  W dniu 24 kwietna 2014 na kompleksie sportowym Orlik w Tucholi, przy ul. Pocztowej, odbył się Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tucholskiego organizowany przez ZSLiA.

  Do zawodów przystąpiły cztery szkoły ponadgimnazjalne – ZSO, ZSLiA, TL oraz ZSLiT. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Rozegrano 6 meczy, 2x8 min.

sprawozdanie z zawodów