perspektywyTechnicy mechanicy z ZSLiT najlepsi w kraju.

     Zespół Szkół Licealnych i Technicznych po raz kolejny znalazł się w prestiżowym zestawieniu najlepszych techników w kraju PERSPEKTYWY 2016. Ranking ten wymienia wyróżniające się w Polsce szkoły ponadgimnazjalne, grupując je w kilku kategoriach.
     Największy sukces odnotowaliśmy w kategorii Ogólnopolski ranking zawodów, w którym technicy mechanicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w całym kraju zajmując 1 miejsce. Ten rewelacyjny wynik jest efektem wytężonej pracy uczniów i przede wszystkim nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy bardzo dobrze przygotowali przyszłych techników mechaników do egzaminów zawodowych. Należy  podkreślić, że, nauczyciele tego zawodu, panowie mgr inż. Dariusz Kotlenga i mgr inż. Grzegorz Schreiber to też absolwenci naszego technikum mechanicznego.
    ZSLiT również jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna z powiatu tucholskiego znalazła się wśród najlepszych  w Polsce szkół w kategorii Ranking egzaminów zawodowych zajmując 115 pozycję.

 


 

 

Przedmiotowe zasady oceniania

Przedmiotowe zasady oceniania w ZSLiT

 

przedmiot  pliki do pobrania
 matematyka  pzo_z_matematyki.pdf
 wychowanie fizyczne

 pzo_wf_sbis.pdf

pzo_wf_technikum.pdf

j.niemiecki

pso_jniemiecki.pdf

 biologia  pso_biologia.pdf
przedmioty zawodowe logistyczne pso_logistyka.pdf

informatyka

przedmioty zawodowe informatyczne

pzo_informatyka.pdf
 przedmioty zawodowe handlowe

 pso_handlowiec.pdf

pso_aneks.pdf

 przedmioty zawodowe gastronomiczne

 pso_gastronomia.pdf

 przedmioty zawodowe mechaniczne  pso_mechanika.pdf