Nauczyciele lepsi w meczu piłki siatkowej przeciwko uczniom ZSLiT

We wtorkowe popołudnie 17 grudnia doszło do ciekawej konfrontacji młodości z doświadczeniem. Naprzeciwko siebie stanęły dwie reprezentacje. Jedną z nich stanowili nauczyciele ZSLiT, natomiast druga drużyna to najlepsi siatkarze-uczniowie naszej szkoły. Mecz rozgrywany był na wysokim poziomie, obfitował w ciekawe akcje w obronie i w ataku. Przede wszystkim na każdym kroku widać było wielkie zaangażowanie.

Po pierwszym secie wydawało się, że młodość i fantazja tego dnia zwyciężą. Pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem młodzieży ZSLiT. Po krótkiej przerwie odmieniony zespół nauczycieli rozpoczął swój marsz po ostateczne zwycięstwo. Trzy kolejne sety padły łupem zdeterminowanych nauczycieli i to oni ostatecznie wygrali ten mecz. Wynik 3:1 dla „doświadczenia” pokazuje, że na boisku ma ono ogromne znaczenie.

Reprezentacji naszych uczniów należą się oczywiście słowa uznania, bo pokazali oni solidną siatkówkę i wierzymy, że na tegorocznych zawodach powiatowych zajmą wysokie miejsce. Gratulacje dla wszystkich uczestników tego sportowego wydarzenia. Z niecierpliwością czekamy na rewanż.