mLegitymacje

W roku szkolnym 2022/2023 ZSLiT przechodzi z tradycyjnej wersji legitymacji papierowej, na mLegitymację. Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To – zgodnie z prawem – legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem ZSLiT, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne! Ten dokument możesz aktywować w pobranej aplikacji mObywatel/mLegitymacja poprzez użycie kodu QR oraz kodu aktywacyjnego wygenerowanego przez szkołę.

Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Wnioski o wydanie mLEGITYMACJI szkolnej mogą składać tylko uczniowie posiadający legitymację papierową w SEKRETARIACIE ds. UCZNIOWSKICH.

UWAGA !!!
Uczniowie klas pierwszych ZSLiT otrzymają dane (kody aktywacyjne) niezbędne do uruchomienia mLegitymacji od wychowawcy klasy !!!

Czytaj więcej…

Skip to content