Czy ciężko być nastolatkiem?

18 marca 2024r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wykładzie, który odbył się w Liceum Ogólnokształcącym Tucholi, a zaplanowany został Przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Tucholi w ramach Powiatowego Tygodnia Zdrowia Psychicznego. Spotkanie z młodzieżą poprowadził psycholog, pedagog i psychoterapeuta pan Mateusz Subkowski, który w swoim niezwykle interesującym wystąpieniu pod tytułem: ”Czy ciężko być nastolatkiem?” zwrócił uwagę na trudności z jakimi borykają się młodzi ludzie, ale również fakt, że dorośli nie tylko stawiają oczekiwania, ale widzą, rozumieją i wspierają nastolatków.

Dziękujemy za interesujący wykład i tak potrzebne słowa otuchy skierowane do uczniów wkraczających w dorosłe życie, obfitujące czasami w wiele negatywnych doznań.

slajd prezentacji
Skip to content