Z pomocą dla małej Zosi

ZSLiT zostało nominowane przez Komendę Powiatową Policji w Tucholi oraz Hufiec ZHP Bursztynowy Szczep by włączyć się do akcji charytatywnej mającej na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie małej Zosi z powiatu sępoleńskiego. 20-miesięczna Zosia walczy ze straszną chorobą jaką jest SMA – rdzeniowy zanik mięśni.

8 listopada wszyscy uczniowie zebrani na placu przy szkole wraz z Dyrekcją i nauczycielami wykonali 15 przysiadów. Zbiórkę pieniędzy przeprowadził Samorząd Uczniowski. Akcja trwała od 8 do 10 listopada 2022 r. dołączyli do nas także uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gostycynie. Pieniądze z ich zbiórki przekazała do naszej skarbonki p. Kamila Borowicz. Zebraną sumę przekazaliśmy do Hufca ZHP a harcerze wpłacili je na konto siepomaga.pl. Filmik z akcji.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Skip to content