perspektywyTechnicy mechanicy z ZSLiT najlepsi w kraju.

     Zespół Szkół Licealnych i Technicznych po raz kolejny znalazł się w prestiżowym zestawieniu najlepszych techników w kraju PERSPEKTYWY 2016. Ranking ten wymienia wyróżniające się w Polsce szkoły ponadgimnazjalne, grupując je w kilku kategoriach.
     Największy sukces odnotowaliśmy w kategorii Ogólnopolski ranking zawodów, w którym technicy mechanicy z naszej szkoły okazali się najlepsi w całym kraju zajmując 1 miejsce. Ten rewelacyjny wynik jest efektem wytężonej pracy uczniów i przede wszystkim nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy bardzo dobrze przygotowali przyszłych techników mechaników do egzaminów zawodowych. Należy  podkreślić, że, nauczyciele tego zawodu, panowie mgr inż. Dariusz Kotlenga i mgr inż. Grzegorz Schreiber to też absolwenci naszego technikum mechanicznego.
    ZSLiT również jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna z powiatu tucholskiego znalazła się wśród najlepszych  w Polsce szkół w kategorii Ranking egzaminów zawodowych zajmując 115 pozycję.

 


 

 

Polityka cookies

Cookies stosowane są aby:

  •     dopasować zawartość strony WWW do preferencji uzytkownika
  •     stworzyć statystyki wykorzystywania strony
  •     utrzymywać sesję użytkownika (po zalogowaniu), dzięki której nie trzeba na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła

Wykorzystywane są dwa rodzaje cookies:

  1.     stałe - pozostają na urządzeniu użytkownika przez pewien czas lub do momentu ich ręcznego usunięcia.
  2.     sesyjne - pozostają na urządzeniu użytkownika do momentu wylogowania się ze strony lub zamknięcia przeglądarki.

   Dane osobowe gromadzone przy użyciu plików cookies mogą być zbierane wyłącznie w celu wykonywania określonych funkcji na rzecz użytkownika. Takie dane są zaszyfrowane w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom nieuprawnionym.
   Domyślnie przeglądarki dopuszczają umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić tak, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies. Służą do tego ustawienia przeglądarki internetowej.

Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcje dostępne na stronie internetowej.

Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w menu przeglądarki internetowej.