„Czas ucieka i matura coraz bliżej”

„Za miesiąc matura, dwa tygodnie, już niedługo, coraz bliżej (…)”. Drodzy Maturzyści, tak jak w przytoczonej piosence („Matura”/ Czerwone Gitary) zbliża się czas matur… Matura jest ważnym krokiem na Waszej drodze edukacyjnej, ponieważ może Was przybliżyć do realizacji dalszych planów, np. wymarzonych studiów, a w dłuższej perspektywie do pracy zawodowej. Pamiętajcie, że stres przedmaturalny jest czymś naturalnym. Do pewnego stopnia może nawet mobilizować do działania. Jak przygotować się do matury?

Serdecznie zachęcamy Was oraz Waszych Rodziców do zapoznania się z:

„Niezbędnikiem Maturzysty”:

niezbędnik maturzysty

oraz z

„Niezbędnikiem Rodzica Maturzysty”

niezbędnik rodzica maturzysty

Trzymamy za Was mocno kciuki, ale pamiętajcie też, że… „Znów za rok matura, za rok cały (…)” (Poczucie humoru to też sposób na stres 😉 )

Justyna Kornaś – psycholog

Skip to content